Viņi jau ir izvēlējušies mums

        Pievilcīgi sadarbības noteikumi, uzticamība, pieejamība un profisionalitāte – ļauj SIA Business Latvia ne tikai veiksmīgi noturēt esošus klientus, bet arī aktīvi piesaistīt jaunus. Līdzās uzņēmumiem no Latvijas, mēs apkalpojam arī uzņēmumus no Eiropas Savienības valstīm, kurām ir pārstavniecība šeit vai tikai PVN numurs.

SIA Global Tronic

SIA Global Tronic

Austrijas uzņēmuma filiāle, kas nodarbojas ar izložu (loteriju), viktorīnu un datorspēļu izstrādem, kā arī spēļu aprīkojuma montāžuEiropas Savienības un NVS valstīm

SIA AVG Grupa

SIA AVG Grupa

Oficiāls pārstāvis "Thermopal" (Vācija), "CLEAF"(Itālija), "ECOPAL" (Itālija) un "ROHOL" (Austrija). Šis uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes materiālus mēbeļu ražošanā.

ARZNI RIGA

ARZNI RIGA

Armēnijas ražotāja filiāle, kas nodarbojas ar minerālūdens un citu organisko dzērienu ražošanu. Uzņēmums piegādā preces uz Baltijas valstīm un citām Eiropas Savienības valstīm

SIA Sheer

SIA Sheer

Angļu uzņēmuma Sheer digital Web dizaina studija Latvijā. Šis uzņēmums sniedz Web dizaina un marketinga pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem visā pasaulē.

Hotel ATPŪTA

Hotel ATPŪTA

Ērta viesnīca skaistajā Cēsu pilsētā, kura piemērota gan atpūtai, gan banketu rīkošanai. Viesnīcā ir 11 divvietīgi numuri, trīs no tiem ir luksus.

SIA Kinema Latvia

SIA Kinema Latvia

Igaunijas uzņēmuma oficiālais pārstāvis „Kinema OU” Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar vadošo Eiropas zīmolu automātisko vārtu ražošanu, uzstādīšanu un apkalpošanu.

Baltic Cargo Services

Baltic Cargo Services

Uzņēmums, kas nodrošina kravas inspekciju, kā arī piedāvā konsultācijas loģistikas jomā.

PANDA Taxi

PANDA Taxi

Viena no lielakājām, pieejamākajām un ērtākajām taksometru kompānijām Rīgā.

SIA L.O.G.I.

SIA L.O.G.I.

Uzņēmums sniedz dzelzceļa pārvadājumus Eiropas Savienības – NVSvirzienā.

LDUSA

LDUSA

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācija – organizācija, kura īsteno dažādus projektus, kā arī piedalās daudzos valsts mēroga pasākumos, sadarbībā ar valdību un citām valsts institūcijām Latvijā, ar mērķi uzlabotu valsts iedzīvotāju uztura kvalitāti. Valdes priekšsēdētāja ir slavena dietoloģe - Lolita Neimane.

SIA Intersection

SIA Intersection

Strauji augošs uzņēmums, kas sniedz pārvadājuma pakalpojumus visā Eiropā.

Wine International Latvia

Wine International Latvia

Pasaules slavenā vācu kompānijas Wein International AG filiāle Latvijā, kura piedāvā plašu kvalitatīva vīna izvēli jebkurai gaumei un makam.