Sveicināti!

Jau vairāk par 10 gadiem es strādāju ar Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem, palīdzu viņiem uzsākt, attīstīt, bet reizēm arī iziet no biznesa. Par šo laiku esmu izveidojusi pastāvīgo klientu, darbinieku un partneru loku. Veiksmīgi sadarbojoties, mēs palīdzam viens otram sasniegt savus mērķus.

SIA Business Latvia tā ir mūsdienīga kompānija, kas dibināta ar manu līdzdalību, lai sniegtu profesoinālus grāmatvedības un nodokļu konsultāciju pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, lai koncentrētu to vadītāju un īpašnieku spēkus uz viņu pamatdarbības attīstību. Lai to panāktu, mēs strādājam dažādos virzienos:

  • Likumdošanas jauninājumu monitorings - izveidots skaidrs process visu jauninājumu izsekošanai, kuri atrodas vēl izstrādāšanās stadijā, kā arī tiek novērtēta to aktualitāte un potenciālā ietekme uz uzņēmuma klientiem. Tas nozīmē, ka visi sagataves darbi tiek īstenoti vēl pirms tam, kad konkrētie likumdošanas jauninājumi stājās spēkā.
  • Mūsdienu tehnoloģijas - 2012 gada vidū tika pilnībā atjaunināta grāmatvedības programmatūra. Pabeigta pāreja no lokāliem tīkliem uz serveri, kuru pārvalda viens no uzticamākajiem uzņēmumiem Latvijā. Tas samazina datu zuduma risku no visiem nelaimes gadījumiem līdz minimumam.
  • Personāla kompetences paaugstināšana - stingra atlase, mūsu darba principu apgūšana, kvalifikācijas paaugstināšana ar specializēto semināru un kursu palīdzību, kā arī komandas piedalīšanas pārbaudēs un auditos. Tas ļauj mūsu klientiem būt pārliecinātiem ne tikai atskaišu laikus iesniegšanā un profesionālajām konsultācijām, bet arī to interešu aizstāvēšanā Valsts Ieņēmumu Dienestā.

Mēs apkalpojam ne tikai Latvijas rezidentus, bet arī klientus no Krievijas, Armēnijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Igaunijas, Austrijas un Vācijas.

Kāpēc jums jāstrādā ar mums:

Jūs pirmie uzzināsiet no mums par visām pašreizējām un ietekmējošām likumdošanas izmaiņām
Mēs pielāgosimies Jūsu procesiem/programmām un piedāvāsim Jums optimālākus risinājumus
Mēs atbrīvosim Jūs no nepieciešamības tikties ar nodokļu inspekcijas darbiniekiem
Mēs esam uzticams partneris, kas palīdz pieņemt lēmumus balstoties uz Jūsu interesēm un likumdošanu
Mēs garantējam pilnīgu konfidencialitāti un tas tiek juridiski apliecnāts

Vārds: Tatjana Prikņa

Amats: Galvenā grāmatvede, Valdes locekle

Izglītība: Rīgas Tehniskā Universitāte, Maģistrs - Grāmatvedība un Finanses, ACCA.

Valodas: Angļu, Vācu, Latviešu, Krievu

Profile: linked